sobota, 22 lutego 2014

Informacje

       Jest kilka informacji i trzeba je w pewien sposób przekazać. No to... pierwsza informacja:

1. Niestety Ana odchodzi z naszej ocenialni.
Ano nie napisałaś oceny w odpowiednim czasie, a na wiadomości, które Ci przekazałam, nie odpowiedziałaś. (Więcej w kolejnych informacjach.)

2. Blogi z kolejki Any przechodzą do Wolnej kolejki.

3. Na blogu będzie wiele zmian, ale rewolucja zacznie się dopiero wtedy, kiedy będzie nowy szablon. Za szablonem pójdzie regulamin, który również będzie zmieniony.
Oceny zostaną podzielone na blogi tematyczne i opowiadania.
Każda oceniająca będzie mieć swą podstronę (a jeśli ktoś jest bardzo ciekawy, w co wątpię, to zapraszam na moją, nie jest jeszcze skończona, więc błędy mogą być :/)
(- Ano, to również dlatego już nie jesteś oceniającą. Już dawno powinnaś zatwierdzić wiele pomysłów/zmian)

4. Nabór otwarty! Więcej informacji znajdziecie w zakładce "Nabór", która pojawi się po zmianie szablonu.

Podsumowanie działalności Any:
Oceny: 2
Odmowy: 0
Dziękujemy Ci Ano za krótką współpracę.

Wydaję mi się, że to tyle. Wszelkie pytania proszę zadawać tu lub w odpowiedniej zakładce na mojej stronie.

Edit: Bale Lestrange do 14.03.2014 r. ma zablokowaną kolejkę!

~ Bale Lestrange

4 komentarze:

 1. " Ano to również dlatego już nie jesteś oceniającą. W teraźniejszym czasie powinnaś zatwierdzić wiele pomysłów/zmian"

  Rozumiem, że problem zaistniał dlatego właśnie, że Ana do zatwierdzenia pomysłów użyła form czasu przeszłego. No i po wołaczu nigdy nie ma przecinka, no bo po co ;)
  Dobranoc !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wyłapanie błędów.
   Co do tego "Ana do zatwierdzenia pomysłów użyła form czasu przeszłego", trochę nie zrozumiałam o co chodzi, ale Ana niestety nie zatwierdziła zmian.
   A co do tego "No i po wołaczu nigdy nie ma przecinka, no bo po co ;)" przecież nie ma po wołaczu przecinka. Jednak bez względu na to, dziękuję za wyłapanie błędów, których (tak mi się wydaje) nie popełniłam XD.

   Usuń
  2. oczki, odrzućmy w takim razie sarkazm i powiedzmy prosto, o co chodzi.
   Zdanie powinno wyglądać tak: Ano, to dlatego nie jesteś oceniającą. Zwracasz się do kogoś, więc, w pewnym sensie, jest to apostrofa - przecinek.
   Co do mojej drugiej uwagi. Ze zdania wynika, że Ana powinna zatwierdzić pomysły używając form czasu teraźniejszego. Zakładam jednak, że chodziło ci o coś z goła innego. Proponuję zamienić "w teraźniejszym czasie" na "dotąd" albo coś takiego ;)

   No i skoro już tu jestem:
   "Wydaję mi się, że to tyle wszelkie pytania proszę zadawać tu " Po "to tyle" radziłabym zacząć nowe zdanie, bo w obecnej formie nie wiadomo czemu mamy tu dwa scalone wyrażenia. ;)

   Pozdrawiam,
   Pozdrawiam,

   Usuń
  3. No cóż, zwracam honor. Nie wiem dlaczego wcześniej tego nie zauważyłam... Od jakiegoś czasu ciągle mam wszystko pokręcone, a najbardziej poranki XD...
   Wielkie dzięki za pomoc. Przynajmniej mam szansę to poprawić :)
   Pozdrawiam

   Usuń